Dėmesio vadovai ir verslininkai!!!

 

Šis pasiūlymas tik vadovams, verslininkams, užimtiems žmonėms, kurių griežta dienotvarkė ir kuriems reikalingas greitas rezultatas ir aiškus pelno supratimas!

Verslo galimybes kontaktai: Tel +37061410007 el. paštas info@verslogalimybes.lt

 
 


25 dalykai, kurių jums nepasakys buhalteris apie tai, kokios paslaptys padės Jums sutaupyti Jūsų finansinius išteklius, mokant mokesčius.

HomePicture2

 
 

final-3

Tai moksliškai įrodyta sistema, kuri remiasi moksline įranga pasaulyje numeris 1 EVERNOTE ir yra garsi programa produktyvumui didinti DEVIDO ALENO GTD, tokia pat pasaulyje žinoma kaip ir, MICROSOFT bei APPLE.

 
 

SKAITYTI TOLIAU ARBA UŽSIRAŠYTI NEMOKAMAI KONSULTACIJAI, KAIP PADIDINTI SAVO BENDROVĖS PELNĄ

 
 

Triangle

Kur tiesa ir kur melas?

Jūs matote, kaip šiuo metu vyriausybė priima daugybę įstatymų įvairiais mokesčių didinimo klausimais. Ji bando išstumti iš rinkos mažą ir vidutinį verslininką, suteikiant galimybę stambioms bendrovėms visiškai pasiglemžti šią nišą ir kontroliuoti prekių ir paslaugų rinką. Tokiu būdu mums peršama svetima nuomonė ir nurodoma, ką mes turime daryti, ką pirkti ir kaip gyventi.

Norint išsilaikyti konkurencingoje verslo srityje, visuomet reikia būti lyderių viršūnėse ir rasti ypatingas galimybes išsaugoti įmonės pelną

Mes garantuojame, kad turime sprendimą visoms problemoms spręsti ir visuomet žinome, kaip išsaugoti Jūsų pelną. Tikslus žinojimas įstatymų ir milžiniška patirtis, kurią mes turime suteiks Jums galimybę visuomet iš anksto sužinoti apie įstatymų pasikeitimus ir suteiks galimybę paruošti bendrovę galimiems iššūkiams, o taip pat pakoreguoti verslą optimaliam apskaitos vedimui. Mes pastoviai investuojame, tobulindami savo darbuotojus, kad Jūs bendradarbiautumėte su profesionalais. Mes skiriame daug lėšų ir laiko, studijuojant įstatymus bei lankomės valstybiniuose seminaruose apie teisingą apskaitos vedimą ir pelno išsaugojimą. Taigi bendradarbiaudami su mumis Jūs gaunate apskaitos vedimo optimizavimo sprendimą daugiau, kaip 26 kartus.

 
 

Visa apskaita vienu mygtuko paspaudimu!

OneClickJums tai bus paprasta ir lengva įgyvendinti su mūsų buhalterinės apskaitos vedimo modeliu, Jūsų apskaita taps paprasta ir aiški net septynmečiui vaikui.
Jūs iš karto išvysite rezultatus, taps aišku ir priimtina, tai kas vyksta bendrovėje, tai pat turėsite daugiau laiko mėgstamiems užsiėmimams. Jums nereikia eikvoti daugiau savo laiko, kad suprastumėte sudėtingas formas ir algoritmus apskaitos vedime, tai padarysime mes. Be to, visos ataskaitos bus paruoštos laiku be menkiausio vėlavimo. Jums pageidaujant, suteiksime visą, Jus dominančią informaciją (100 proc. garantija pinigų grąžinimo, jeigu Jūs negausite laukiamo rezultato)

Įsivaizduokite, kaip pagerės Jūsų gyvenimas, kai visas su finansais susijusias problemas, vietoje Jūsų spręsime mes. Kiek daug džiaugsmo suteiks galimybė, daugiau laiko praleisti su šeima ar mylimu žmogumi. Jūs žinosite, kad viskas už Jus sutvarkyta.

VERSLO GALIMYBĖS – tai bendrovė, kuri dirba šioje veikloje jau daugiau nei 10 metų. Mūsų tikslas suteikti kvalifikuotas ir kokybiškas buhalterines paslaugas. Mūsų bendrovėje dirba tik diplomuoti specialistai, turintys didelę darbo patirtį. Įmonės programinė įranga yra patikima ir prieinama, iš bet kurios pasaulio vietos, taip pat Jūs turėsite prieiga prie Jūsų dokumentų ir ataskaitų.

Mes dirbame tik su tomis priemonėmis, kurios užtikrina vientisumą ir saugumą Jūsų apskaitos.

Mes suprantame, kad mūsų klientai yra užsiėmę ir negali skirti savo brangaus laiko ataskaitoms ir užduotims atlikti. Šioms problemoms spręsti, esame mes. Mūsų įmonė įsipareigoja viską atlikti laiku! Priešingu atveju Jūs nemokate už mūsų suteiktas paslaugas visą mėnesį. Be to, mes garantuojame, kad atsakysime į bet kokį jums iškilusi klausimą per 2-3 dienas arba Jūs neapmokate už mūsų paslaugas, 1 mėnesį!

Mes užtikriname mūsų klientams sąžiningumą, visuomet realiai įvertiname savo paslaugas ir niekados neįkainojame paslaugų daugiau nei jos yra vertos. Jūs gausite kvalifikuotas paslaugas lietuvių, rusų ar anglų kalbomis.

 
 

Mes atliekame šias paslaugas:

Check  Steigiame įmones
Check  Registruojame PVM mokėtojais
Check  Parduodame įmones
CheckTeikiame ataskaitas, deklaracijas valstybinei mokesčių inspekcijai, valstybinio socialinio draudimo fondo valdymai, statistikos departamentui, muitines departamentui, valstybinei darbo biržai
Check  Atliekame Jūsų įmonės turto inventorizaciją
Check  Ruošiame preliminarius balansus, pildome paraiškas finansinėms institucijoms
CheckKlientui pageidaujant išrašome sąskaitas faktūras, atliekame bankinius pavedimus, rengiame sutartis, įsakymus
Check  Atstovaujame klientą valstybinėse institucijose
Check  Registrų centrui pranešame apie akcininkų ir vadovų pasikeitimus
Check  Pertvarkome įmones
Check  Teikiame intrastato ataskaitas muitinei

 
 

SKAITYTI TOLIAU ARBA UŽSIRAŠYTI NEMOKAMAI KONSULTACIJAI, KAIP PADIDINTI SAVO BENDROVĖS PELNĄ

 
 

Triangle

KOKIĄ NAUDĄ GAUNATE DIRBDAMI SU MUMIS:

Benefits_ImproveYourBusiness

Patikėkite apskaitą mums ir Jums nereikės samdyti buhalterio, jaudintis dėl jo kompetencijos.

OtsutvieRashodov

Neišlaidausite darbo vietos kūrimui ir jos palaikymui, kompiuterinei technikai, buhalterinei programai, kanceliarinėms prekėms ir kt.

TimeSaving

Jūs būsite aptarnautas operatyviai.

NoWorryFiscalInspection

Nereikia jaudintis dėl patikrinimų valstybinės mokesčių inspekcijos, visą atsakomybę prisiimame mes.

WarrantyPolice

Gaunate draudimą mūsų veiklai, kompensaciją visoms galimoms mūsų klaidoms.

NoHRProblems

Neiškyla problemų su darbuotojų kaita, liga, atostogomis ar kitomis nenumatytomis aplinkybėmis.

Fiscal1

Nėra mokesčių susijusių su darbo užmokesčiu ir galima mokesčių atskaitai pridėtinei vertei.

 
 

ReviewManCircle

Užsiimu verslu jau maždaug 10 metų ir visuomet buvo būtinybė kontroliuoti bendrovės finansinę padėtį. Visuomet reikia aiškiai suprasti kokiame etape yra verslas, koks pelnas ar nuotolis, kokius mokėjimus turiu atlikti pirmiausia, o kurie gali dar luktelti. Tai padeda disponuoti turimomis lėšomis.
Bendradarbiaujant su Verslo galimybėmis būtinybė kontroliuoti lėšas niekur nedingo, tačiau atsirado ramybės jausmas, kad aš visuomet galiu gauti aiškius ir teisingus atsakymus mane dominančiais klausimais. Aš visuomet esu ramus, nes žinau, kad jau yra teisingas atsakymas bei optimalus variantas apskaitos vedimo kiekvienai mano įmonei. Šiais laikais operatyvus sprendžia viską. Į man iškylusius kausimus ir problemas reaguojama akimirksniu!

+37061433324 Linas

Review2_Circle

Remiantis mano darbo patirtimi UAB „Verslo galimybės“ turi didelį potencialą parodyti savo kompetenciją įmonėms padedant joms buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais bei sprendimais.
Esu patenkinta teikiamų paslaugų kokybės-kainos santykiu ir geranoriška pagalba kilus netikėtiems klausimams ar situacijoms!

+37065656777 Jolita

 
 

Štai iš ko susideda Jūsų garantuotas pelnas:

VERSLO GALIMYBĖS siūlo Jums gauti prieigą prie milžiniško kiekio informacijos ir kokybišką buhalterinę apskaitą. Mes parinksime optimalų paslaugų paketą, kuris Jums yra būtinas. Į bazinę mūsų paslaugų kainą įeina:

1 Darbo užmokesčio paskaičiavimas iki 10 darbuotojų/ mėn
2 Bankinės operacijos iki 10 operacijų/ mėn
3 Kasos orderiai iki 10 vnt/mėn
4 Kasos aparato apskaita iki 3 vnt/mėn
5 Ataskaita SODRAi
6 Deklaracijos į VMI nuo darbo užmokesčio ir PVM
7 Apyvarta už mėnesį
8 Sąskaitų faktūrų apskaita iki 10 vnt/mėn

TAČIAU ŠIS PASIŪLYMAS UNIKALUS, NES BAZINIO PAKETO KAINA JUMS KAINUOJA TIK cut3 price3PASIRAŠANT SUTARTĮ METAMS

Jeigu Jūsų poreikis viršija bazinį paketą

PASIRAŠANT SUTARTĮ VIENERIEMS METAMS GAUNATE 3 MĖNESIUS NEMOKAMO APTARNAVIMO. BE TO, JUS GAUNATE PAPILDOMĄ NUOLAIDĄ 15% VISOMS MŪSŲ PASLAUGOMS TAME TARPE IR PAPILDOMOMS VISIEMS METAMS Į PRIEKĮ

 
 

SKAITYTI TOLIAU ARBA UŽSIRAŠYTI NEMOKAMAI KONSULTACIJAI, KAIP PADIDINTI SAVO BENDROVĖS PELNĄ

 
 

Triangle

Tik įsivaizduokite, Jūs išleidžiate buhalterinei apskaitai 100 eur per mėnesį - per metus 1200 eurų. Bendradarbiaudami su mumis Jūs uždirbsite per metus 465 eurus gaudami 3 mėnesius nemokamo aptarnavimo plius 10 - 15 % nuolaidos

Nauda didžiulė, Jūs patiriate beveik 50% mažiau išlaidų, tuo pat metu gaunate pranašumą prieš savo konkurentus!

Attention DĖMESIO šis pasiūlymas ribotas !
Jūs galite juo pasinaudoti 10 dienų bėgyje, vėliau kaina pakils iki standartinės !

Užsiregistruokite dabar!!!

FreeConsultation Jūs gaunate visiškai nemokamai konsultacijas ir analizę Jūsų buhalterinės apskaitos, tikslų paaiškinimą, kaip galite sutaupyti maksimaliai pinigų!!!
Apsilankykite mūsų biure Jūsų laukia nuoširdus priėmimas, aromatas ką tik paruoštos kavos ir netgi nemokamas masažas.

TAIGI JŪS TURITE DABAR GALIMYBĘ PAKEISTI SAVO GYVENIMĄ Į GERESNĘ PUSĘ IR PALENGVINTI VERSLO UŽDUOTIS IR TAPTI TARP 7 % SĖKMINGŲ VERSLININKŲ ARBA LIKTI RUTINOJE IR NIEKADOS NEPASIEKTI NORIMŲ REZULTATŲ

VEIK ČIA IR DABAR!!!